حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

تعمیر و سرویس پکیج دیواری

سرویس و تعمیر پکیج

تعمیر و سرویس پکیج دیواری از جمله خدمات تخصصی اورژانس تاسیسات می باشد. با مشاهده کوچکترین مشکل در عملکرد پکیج بهتر است به فکر سرویس و تعمیر پکیج شبانه روزی باشید. سرویس پکیج باید به طور منظم در صورتی که مشکلی نداشته باشید دو بار در سال انجام شود.
 سرویس پکیج شامل مواردی از جمله:
. هواگیری پکیج
. اسید شویی پکیج
. شستشوی پکیج می‌باشد.
خدمات مربوط به تعمیر پکیج شامل مواردی همچون:
. تعمیر انواع پکیج ایران رادیاتور، ایساتیس، بوتان، آریستون و…
. تعمیر برد انواع پکیج ایساتیس، پکیج ایران رادیاتور، پکیج بوتان، پکیج آریستون و…
. تعمیر یا تعویض مبدل اولیه و مبدل ثانویه انواع پکیج ها
. شناسایی کد خطای پکیج
. بررسی علت آب دادن پکیج و نشتی پکیج
. بررسی علت گرم نشدن آب پکیج
. بررسی علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج و…

کلیه خدمات اورژانس تاسیسات، بصورت کاملا اورژانسی و سریع انجام می شود. هزینه و قیمت خدمات اورژانس تاسیسات همگی زیر نظر اتحادیه می باشد و کاملا منصفانه است.

تعمیر و سرویس پکیج دیواری
تعمیر و سرویس پکیج دیواری

بدانید که تعمیرکار پکیج چه کمکی به شما خواهد کرد؟

تعمیرکاران پکیج در مجموعه های مختلف تعریف می گردند. اما ما در سرویسکاران،به فردی متخصص و متبهر همراه با تجربه و رزومه کاری موفق و در عین حال با اخلاق و صبور،تعمیرکار پکیج می گوییم! لازم به ذکر است که یک تعمیرکار پکیج به تمامی مشکلاتی که برای این سیستم ممکن است اتفاق بیافتد واقف می باشد و برای هرکدام از آن ها سریعترین و کاربردی ترین راه حل را پیشنهاد می دهد. تعمیرکاران پکیج می توانند سرویس پکیج را نیز به انجام برسانند. اما سرویس پکیج دیواری چه کمکی به شما خواهد کرد؟
تعمیر و سرویس پکیج دیواری خود را به دست ما بسپارید.

سرویس پکیج چه کمکی به شما خواهد کرد؟

سرویس کردن پکیج به نوعی پیشگیری قبل از درمان است! ممکن است ماه ها و شاید سال هاست که پکیج شما برایتان بی نقص کار می کند. احتمالا بر این باورید که هیچ مشکلی برای آن پیش نیامده است. اما در بعضی از موارد باید بگوییم که اشتباه می کنید! ممکن است در خلال کارکرد پکیجتان کم کم مشکلی پیش آید که از آن خبر ندارید و همین مشکل ادامه دار می شود و طی یک ماه به کلی عملکرد سیستم شما را به هم خواهد ریخت. در این گونه از موارد است که اگر اقدام به سرویس پکیج خود می کردید دیگر شاهده این زیان های گزاف نخواهید بود.

باید بدانید که چگونه فرآیند تعمیر یا سرویس را به دست یک شرکت حرفه ای بسپارید؟

سیستم گرمایشی ای مانند پکیج، چنانچه دچار مشکل شود می تواند فعالیت های یک محل مسکونی و یا تجاری یا اداری را مختل سازد، به خصوص در فصول سرما و پاییز اهمیت این سیستم ها بسیار بالا خواهد رفت. پیشنهاد ما به شما آنست که حتما با اورژانس تاسیسات در تماس باشید. سرویسکاران اورژانس تاسیسات طی سال ها فعالیت در حوزه تاسیسات و پکیج و به واسطه شمار زیادی از مشتریان راضی همواره در حوزه خدمات سعی دارند بهترین خدمات را همراه استاندارد ترین قیمت ها ارائه نماید.
تعمیر و سرویس پکیج دیواری خود را به دست ما بسپارید.

ارتباط با ما
02133003658
info@urgencetasisat.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X