حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نصب شیرآلات و لوازم بهداشتی

نصب شیرآلات و لوازم بهداشتی

نصب شیرآلات و لوازم بهداشتی

نصب شیرآلات و لوازم بهداشتی (نصب شیر اهرمی سینک و …) یکی از سرویس‌های پردرخواست در حوزه خدمات لوله کشی ساختمان است.
پس از نصب شیرآلات، تعمیر شیرآلات (تعمیر شیرآلات در منزل) از اهمیت بالایی برخودار است.
(مهم‌ترین دلیل آن، کاهش هزینه‌های تعویض و نصب شیرآلات شما است).
در این نوشته ما برای شما به شرح نصب و تعمیر انواع شیرآلات از جمله اهرمی، ساختمانی، بهداشتی، روشویی و ظرفشویی پرداخته‌ایم.
با تعمیر شیرآلات به موقع دیگر نیازی به نصب شیرآلات جدید نخواهید داشت. 

نصب و تعمیر شیرالات هر چند که ظاهر ساده به نظر میرسد اما آشنا نبودن به قلق ها و ریزه کاریهای خاص آن که در اثر تجربه و مواجه شدن با مشکلات پیش آمده در حین نصب و تعمیر بدست آمده , میتواند دردسر ساز باشد.

حتی تعویض یک شیر پیسوار خراب نیز میتواند همراه با شکستن قطعه به جامانده شیر در داخل زانویی لوله یک خرابی و مشکل بیشتری به همراه داشته باشد.
پس اگر به اندازه کافی با طریقه نصب شیرالات آشنایی ندارید و یا به ابزارالات کافی دسترسی ندارید بهتر است کار را به یک متخصص امر بسپارید.
هر چند ممکن است این مسایل برای افراد خبره نیز بوجود آید , اما آنها به دلیل مهارت و روبروشدن با این مسایل میتوانند مشکلات احتمالی پیش آمده را سریعتر و راحتتر حل کنند.

نصب شیرآلات

نصب شیرالات بهداشتی ساختمان پس از انجام لوله کشی ساختمان صورت میگیرد.
بنابراین در هنگام لوله کشی و پس از آن درهنگام عملیات ساختمانی باید مراقب بود به لوله کشی و فواصل در نظر گرفته شده برای شیرالات آسیب نرسد.

فاصله مابین لوله های آب سردوگرم و همچنین شیر لوله شوفاژ رفت و برگشت بسیار مهم است، و اگر پس از کاشیکاری این فواصل کم و زیاد شده باشد برای نصب شیرالات با مشکل مواجه خواهیم شد.
شیرآلات و همچنین رادیاتور ها ممکن است از حالت تراز خارج شوند که این مساله هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ استحکام یک امتیاز منفی محسوب میشود.

یک مشکلی عمده که بیشتر افراد در هنگام نصب شیرالات با آن مواجه میشوند این است که در ابتدای نصب، تعمیر و یا تعویض شیرالات بایستی شیر فلکه ورودی واحد آپارتمانی ( در صورت وجود داشتن) را باید قطع کنند که بیشتر این شیرهای به دلیل اینکه درست آب بندی نمیکنند و جریان آب را درست قطع نمیکنند و با این شرایط نمیتوان به سراغ نصب , تعمیر و یا تعویض شیرالات رفت و ابتدا بایستی شیر فلکه آب سرد و گرم و یا رفت و برگشت رادیاتور ها را در صورت وجود تعمیر و آب بندی کرد و سپس به کار مدنظرمان رسید.

در ساختمانهایی که در ورودی آپارتمانی چنین شیر وجود ندارد برای نصب شیرالات بایستی فلکه را از موتورخانه، ورودی ساختمان، پکیج دیواری یا آبگرمکن قطع نمایید.

نصب شیرآلات

هزینه و تعرفه نصب شیرآلات، تعرفه نصب شیرآلات ساختمانی

همه کسانی که با نحوه نصب شیرآلات آشنایی دارند به خوبی می‌دانند که قیمت نصب شیرآلات(تعرفه نصب شیرآلات ساختمانی) به عوامل متعددی مانند:

  • قیمت شیرآلات
  • تعداد شیرآلات
  • محل نصب شیرآلات
  • و همچنین برند شیرآلات(راسان، KWC، کلار، قهرمان و …) 

بستگی دارد.
متخصصان اورژانس تاسیسات هم به طبع از همین عوامل برای تعیین قیمت نصب شیرآلات(تعرفه نصب شیرآلات ساختمانی) خود استفاده می‌کنند.

هزینه نصب شیرآلات و تعمیر شیرآلات به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین این عوامل وجود زیرساخت‌ لازم برای نصب شیرآلات(شیرآلات توکار، شیر ظرفشوی، شیر روشویی و …) است.
گاهی نصب شیرآلات (نصب و تعمیر شیرآلات ساختمانی، نصب و تعمیر شیرآلات صنعتی، نصب و تعمیر شیرآلات بهداشتی) مستلزم وجود لوله کشی متفاوت با نوع موجود است یا سیستم برگشت و فاضلاب دیگری نیاز است. 

قیمت نصب شیرآلات بهداشتی از سوی کارشناسان اورژانس تاسیسات منصفانه خواهد بود.

هزینه و تعرفه نصب شیرآلات، تعرفه نصب شیرآلات ساختمانی

چرا اورژانس تاسیسات؟

یکی از اهداف مهم ما در اورژانس تاسیسات ایجاد یک بستر مناسب برای معرفی و اعتماد سازی بین کارفرما و کارگزار های حوزه تاسیسات می باشد.
تمامی متخصصان اورژانس تاسیسات از دانش فنی و آکادمیک حوزه کاری خود بهره مند هستند و مورد تایید سازمان فنی حرفه ای می باشند.
برخلاف دیگر سایت های مشابه که فقط بعنوان یک معرف عمل کرده و نطارتی بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط سرویسکاران خود ندارند، اورژانس تاسیسات نظارتی دقیقی بر خدمات ارائه شده توسط متخصصین خود دارد.
همچنین متخصصین ما دارای تجربه بالا در زمینه های مورد تخصص خود می باشند و کیفیت را سرلوحه کار خود قرارداده اند.

برای دریافت خدمات می توانید با متخصصان ما مشاوره نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
02133003658
info@urgencetasisat.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X